Ново от Valve — Counter-Strike: Global Offensive!

Новини и интересни факти около CS и големите събития на гейминг сцената

Re: Ново от Valve — Counter-Strike: Global Offensive!

Мнениеот Mihail » 04 Авг 2012 15:48

Играта вече е излязла на пазара струва 15$ и в замунда на бета версия :)
  • 0

http://prikachi.com/images/158/5230158T.jpg
Аватар
Mihail
Начинаещ

Ник в сървъра: YMBKM

Мнениеот B. Bannanii » 04 Авг 2012 16:13

DENIM написа:Играта вече е излязла на пазара струва 15$ и в замунда на бета версия :)

Къде го прочете това ? Я дай да видим ?

http://www.ign.com/articles/2012/06/04/ ... -announced

Ако не си добър с английския да ти преведа.
И не давай повече лъжлива информация, бета може и да има, но официално не излязла.
  • 0

Веселин съм. Веселин бях. Веселин ще съм.

Изображение
Аватар
B. Bannanii
Механата му е в кръвта

Ник в сървъра: B. Bannanii

Мнениеот SUPREME » 05 Сеп 2012 16:15

VALVе са се постарали да не разочароват и старите играчи според мен, въпреки коренните промени в графиката, детайлите и т.н. се стреля пак по-същия начин постигайки подобни резултати. Все още предстоят множество ъпдейти и подобрения върху играта и лекотата й, затова до този момент аз лично съм доволен. Едиснтвеното което е, че няма достатъчно български сървъри.
Същата история на нова корица. Приятно ти е да я четеш, въпреки, че на места има правописни грешки, те ще бъдат поправени с времето. След няколко години, може би две-три, играта ще е тотален хит, а тези на 1.6 ще са най-вече хората с по-слаби машинки. Пък и обстоятелстава няма да го позволяват да се играе - турнирите се ориентирват вече към CS:GO предимно.
  • 0

Изображение
Аватар
SUPREME
Зарибен

Ник в сървъра: Firell
Рейтинг: 20

Мнениеот opalqnka » 13 Ное 2013 18:57

Така, понеже съм върл фен на CS 1.6 (най-вече на изчистената динамика на играта, нещото, което в CS:S не е на ниво според мен), но не съм цъкал на CS:GO - да ви питам - можете ли едно сравнение между CS 1.6 / CS:S/ CS:GO да направите от към 1)геймплей 2)динамика на играта (те тези двете малко се припокриват, но все пак)?
  • 0

Going in one more round when you don’t think you can – that’s what makes all the difference in your life.
Аватар
opalqnka
Новобранец

Ник в сървъра: opalqnka

Мнениеот XerX » 15 Ное 2013 22:54

Това че си върл фен на CS 1.6 може би няма да ти хареса CS:GO. Играта просто е различна, но според мен е много по-добра от 1.6. По-реално е направено където стреляш там да цели, не като 1.6... Движението на човечетата е по-различно, но се свиква.
  • 0

Аватар
XerX
V.I.P
V.I.P

Ник в сървъра: XerX

Мнениеот opalqnka » 16 Ное 2013 01:50

Мерси за отговора.
Взех си я през стийм, че любопитството ме пребори :P , и мога да кажа, че наистина си заслужава. Не е заместител на CS 1.6, но определено ще има бъдеще.
Картите са по-изчистени в сравнение с CS:S (е, според мен има все още доста детайли, но какво да се прави), движението на хората се доближава до това на CS 1.6 (и е далеч от ужаса на CS:S). В стрелбата се забелязват най-големите разлики. Старите техники определено не работят тук. Почти на всички оръжия трябва да се действа както с калашника от CS 1.6 - кратки и контролирани изстрели, по 1-2-3 патрона. Малко е дразнещо, че и да цепите калашника в CS:GO от упор в противникът ви - няма да го уцелите и веднъж (както и за повечето оръжия), но ще се свикне да не се "паникьосват" играчите :blush:
Какво не ми харесва - менюто. Просто е ужасно, не е хубаво и изчистено като на CS 1.6 & CS:S. Ограничения има от типажа на играта - Competitive, Casual и т.н. и примерно *teammate collisions* да е включено и *friendly fire* да е изключено не може (т.е. да е като при мнозинството от сървъри на CS 1.6 & CS:S), просто липсват настроките (или поне не съм ги намерил). Също така е малко непредсказуемо как точно ще се разпръснат куршумите, ако не са изстреляни по 1-2-3 патрона, не могат да се запомнят the spraying patterns...
От към реалистичност - по-реалистична е. Но все още не съм изпитал прилива на адреналин, играейки CS:GO, а го изпитвам винаги при CS 1.6 :beer:
  • 0

Going in one more round when you don’t think you can – that’s what makes all the difference in your life.
Аватар
opalqnka
Новобранец

Мнениеот XerX » 16 Ное 2013 22:53

Като spray-ваш пробвай да спамиш A-D-A-D
  • 0

Аватар
XerX
V.I.P
V.I.P

Ник в сървъра: XerX

Мнениеот opalqnka » 30 Ное 2013 21:23

Мерси, помага. Има си малки чалъмчета, но са просто различни от на 1.6 :drunk:
Хубави са и двете :thumbup:
  • 0

Аватар
opalqnka
Новобранец

Предишна

Назад към Новини и интересни факти