Урок по сърф за начинаещи !

Тук ще намерите уроци относно играта!

Урок по сърф за начинаещи !

Мнениеот eXep ;] » 03 Сеп 2013 12:36

Здравейте,реших да направя тази тема,защото може и да има много начинаещи в сърф мода...

Така следвайте стъпките по доло:

1. Когато започнете да сърфирате и постоянно падате от сърфа,защото не натискате правилните контроло,то тогава трябва да натискате тези:

- Когато се намирате от лявата страна на сърфа се натискат бутоните : D + CTRL (пожелание) и оправлявате с мишката.
- Когато се намирате от дясната страна на сърфа се натискат бутоните: A + CTRL (пожелание) и оправлявате с мишката.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2. Най-добрите оръжия с които можете да си служите в сървъра са:

- AWP + DEAGLE (снайпер с дигъл)
- M4AI + DEAGLE (емка с дигъл)
- M3 + DEAGLE (бавна помпа с дигъл)
- AK47 + DEAGLE (калашник с дигъл)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
3. Как да се катерите по стълбите бързо:

- Когато искате да догоните някой по стълбите за да го убиете се катерете с тези бутони: W + D + Мишката нагоре.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
4. Много важна тактика за сърфа:

- Когато играете с AWP и само чакате противника да се откире,недейте да стоите на едно място.Постоянно трябва да се местите от едно ан друго място,за да немогат да ви намират..
- Винаги се стремете да сърфирате бързо и с повече въртене и движения особено ако зад вас някой ви следи с AWP или друг вид снайпер...
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
5. За да не ви хващата много лесно когато се приземявате от сърфа на земята,винаги гледайте преди да кацнете да правите много движения във въздуха(стрейфове),за да е по-трудно за противника да ви уцели + когато паднете на земята правете sgs,gs или просто завъртете scrolla надоло...

Хе мисля,че беше това дано съм бил полезен....Успех!

Урока е правен от мен и забранявам копирането му !

Поздрави от eXep ;] !
  • 5

Заповядайте във форума на клана ESP. Набираме играчи... можете да се кандидатирате от тук :
http://espteam.bulgarianforum.net/forum
Аватар
eXep ;]
Начинаещ

Ник в сървъра: eXep ;]

Re: Урок по сърф за начинаещи !

Мнениеот TryAgain » 19 Сеп 2013 19:06

Аз само да вметна, че Българските Сърф сървари cа на изчезване! Защо? Още си спомням как играх в Ронито, и там те бяха съединени две вериги в едно. Изключително много хора бяхме, но просто администраторите от другата верига не им харесваше, че имаше админи на 13-14
(И аз лично съм против такива малки админи!) И така се разделиха и сървъра тотално пропадна, е и сега си го има но няма никакъв живот на него. И мисълта ми е, че в България няма почти никакви хубави сърф сървъри с изключение на 1-2 който постоянно са пълни, и просто ще трябва да се играе в други вериги от други държави, които имат и лаг и сърфирането не е много хубаво. Преди да се спомене както винаги, че имало fps rate 25000 глупости - Не, не помагат! Само и единствено ако сте на прокси.
Колкото до създателя, защо не беше написал и как се излиза от бъгнат Jail?
  • 0

Аватар
TryAgain
Зарибен

Ник в сървъра: Spyker
Рейтинг: 2

Назад към Уроци!