Издирват се - модератори!

Тук ще се съобщават Новините около сайта/форума!

Издирват се - модератори!

Мнениеот orb » 15 Яну 2013 17:41

По-правилно да кажем - отговорници на разделите + "бонус" права по целия форум.

Отговорностите на отговорниците са следните:

Като отговорници на разделите имате няколко основни задължения. Това най-общо казано е развитие на раздела. Под развитие се има предвид увеличаване на посещаемостта му, пълненето му с информация, при най-добри постижения и предизвикване на дискусии сред обикновените потребители. Също така трябва да следите за нарушения в раздела си.
Ако имате предложения, споделайте ги с администратор.

Другата ви задача е да следите за нарушения по останалата част на форума, ама и да не го правите, ще ви простим. Раздела ви е приоритет.
Важно е и да знаете, че ако не сте активни(т.е. се включите само за правата или нямате желание), обаче, привилегиите ви ще бъдат отнети.

И така самотните раздели, които имат нужда от живец са:

Други игри - има нужда от темички за различните игри, може би някакви организации и сбирки на дадена игра от форума и т.н. (темите не е нужно да са авторски, можете да копирате, стига да посочите източник)

Counter-Strike - ами пак уроци, теми, стига да имате познания, защото уроците държим да са авторски.
За този раздел е възможно да има повече от един отговорник, тъй като не е малък.

Ами давайте, ако искате тук кандидаствайте, ако искате на ЛС, както искате. :) Важно е желанието и разума. Можете да ми кажете по малко за себе си, каквото прецените.
  • 0

Аватар
orb
V.I.P
V.I.P

Ник в сървъра: orb
Рейтинг: 33

Re: Издирват се - модератори!

Мнениеот uNpoweRch0 » 17 Яну 2013 16:00

Здравейте приятели,казвам се Николай на 14 години съм тази година ще правя 15 и съм от Велико Търново.Бих искал да отговарям за раздела Counter-Strike,защото раздела е голям и бих искал да помогна на BroadBand за да се справим по-лесно понеже вече имам доста свободно време за да се занимавам със форума.Имам опит като модератор, бях модератор в CS-Digital Gaming,а сега съм модератор в THEBIGBOSS тоест знам какво се прави.Нядавам се да бъда одобрен :) .

Благодаря ви за вниманието.
  • -1

Аватар
uNpoweRch0
Зарибен

Мнениеот ENJOY MY GAME. » 26 Фев 2013 20:05

Здравейте , Казвам се Калин от София съм. Имам желанието да стана модератор , за да помогна със работата във форума. Няма да казвам че ще съм редовен , защото това няма смисъл да се говори. Бил съм модератор в доста вериги свързани с играта , но не са толкова разпространени. Бил съм Администратор във Cs-digital gaming , в момента съм модератор във HDservers , но по моите сигнализации за нарушение , можете да си направите извод дали ще се справям или няма да мога. Имам време да отделям за форума , не съм толкова зает.
  • 0

Изображение
Аватар
ENJOY MY GAME.
Начинаещ

Ник в сървъра: Evanescences.
Рейтинг: 27

Мнениеот Jes » 26 Фев 2013 22:34

Със какъв никнайм си бил администратор в CS-DIGITAL?
  • 0

Механата му е в кръвта

Изображение
Jes
Механата му е в кръвта

Ник в сървъра: Jes
Рейтинг: 6

Мнениеот ENJOY MY GAME. » 26 Фев 2013 22:38

1-вия път лятото , KaLiNchY
2.Сега последния път със , Suprafootwear.
  • 0

Изображение
Аватар
ENJOY MY GAME.
Начинаещ

Ник в сървъра: Evanescences.
Рейтинг: 27

Мнениеот KR3T3N » 26 Май 2013 20:41

Щом се издирват готов съм да помогна. Бил съм на този пост в две вериги.
  • 0

KR3T3N
Новобранец

Ник в сървъра: Ibiza

Назад към Новини