История на Механата

Тук ще се съобщават Новините около сайта/форума!

Re: История на Механата

Мнениеот QuattroIstFurSissies » 28 Дек 2013 23:08

Добре казано, Емо. Браво ! Нека и аз кажа 2/3 думи как стана така, че за известно време се обърнах срещу механата.

За сървърите научих докато в даскало се опитвахме да си намерим съръвър да цъкаме всички заедно. Почнах да играя към края на 2008 / началото на 2009. От начало си играех тука без да съм се регистрирал в сайта и без да пиша нито в сървърите, нито във форума. Една вечер бяха останали малко хора в ракията и го бяхме обърнали на Fun Zone и всеки пишеше за каквото му скимне. Тогава за първи път си писах със Сектор – Задимен. С времето станахме приятели, почнахме заедно да играем 5-ци и т.н. По едно време бях решил, че вече не ми се играе ЦС и бях спрял за около 2 месеца, когато ми писа Сектор-а. Думите му бяха "Брат искаш ли да помогнеш да развием сървърите на механата?" от начало си мислех "тоя пак се е напил не знае какво говори, та те са си развити", но после разбрах, че са се разпаднали. Както и да е съгласих се развихме бирата, колкото можем. Получих права в сървъра "Студена бира" понеже не играех в останалите вече.. Ииии се стигна до там, че пак да спра временнос цс-а и да ми се отнемат правата ( като се върнах не си ги потърсих :) ). Запознахме се с Рени, оказа се, че сме съседи и излизахме няколко пъти с нея,орби,paldin,perla<mp3> ( Мисля, че тук е момента да кажа, че аз НЕ съм от трофеите й :D ). Не знайно защо тя почна да държи много на мен.. На моменти си изпусках нервите банваха ме, тя ми махаше бановете и т.н. После ми даде права и нека главните кажат колко бана имах и колко от тях бяха грешни. Дойде сладкия момент, когато Kиряков и жена му се присъединиха към механата.. Както повечето знаят колите са ми слабост ( редовен съм на улични гонки и т.н. ), та с Киряков това ни направи приятели той тъкмо мислеше да си купува кола и се заговорихме, светнах го малко къде са тези "гонки" и т.н. станахме си приятели.. По едно време mtaci, с който се разбирахме горе долу почна адски много да ме дразни със спама му и след като го предупредих няколко пъти, а той си пита оная работа да спре отнесе Перманент бан от моя милост, който можеше да бъде премахнат само от Muxo. Малката пъпка реши да флуди сървърите, а ние тогава като хората, които най - много милеят за Механата ( Orbi,Shin,Kirqkov,Sve,Алекс [ забравих му ника ] и аз ) тръгнахме да обикаляме Обеля да търсим въпросното пишлигарче да си поговорим на 4 очи ( Заканата ми за бой, за която Емо спомена ). Както и да е дал ни е грешен адрес прати за зелен хайвер. След време бях почнал да играя CS по 12 часа, та и отгоре на ден ( даже и най - големия noob да си пак ще се научиш да играеш.. ), но за Sve това не беше така, "Аз бях wall hack" и да отнесох перманентен бан, без никой даже да ми гледа демотата. Тогава Shin и Sve бяха доста добри приятелки, та не знам какво е станало между тях, та и Shin ме намрази. След едно кратко бутане на сървърите и сайта ( само за да им покажа, че мога ) реших да не се занимавам повече, нито с Механата, нито с CS. Върнах се след около година с нова регистрация ( понеже бях баннат и от форума ) исках само да пиша във форума, понеже се запознах с доста приятни хора тук, но уви Веси реши пак да ми се зъби и да ми банва акаунтите, е да си живо и здраво Веси, нищо друго не ти желая :)

Та една равносметка :

Хора, които ме мразят - Доста.
Приятели от механата - Киряков.
Хора, на които съм обещал някога да се напием - Почти цялата механа :D

- Maxx / 16V Denischy ;d
  • 0

Изображение

Това, което не те убива, ти ебава майката !
Аватар
QuattroIstFurSissies
Начинаещ

Ник в сървъра: MAxx

Мнениеот mtaci » 05 Яну 2014 01:04

Малко си намазал историята ти. Баннаха ме от форума, защото пусках теми как псуваш в сървъра като кароцар, а някой все ги триеше (май беше рени) и аз пак си ги пуснах и бях баннат. Казах и да ми махне бана, а тя не поиска и не мислех, че сте чак толкова корави копелета да ви флуудвам и въпреки това да не ми махнете бана и започна флууда. Смешно ми е какво ти е отношението относно това, че съм флуудвал, а твойто го изкарваш "за да ви покажа, че мога". Разликата не е голяма, така че дето се вика "присмял се хърбел на щърбел". Както и да е това беше смешна работа. Това е една игра и въобще не знам как съм си губил времето да ви флуудвам сървърите, но помня че на мен ми беше забавно. :D
  • 0

"Денят в който ще загубя, е денят в който ще умра."
"Винаги давай 120% от себе си и ще успееш" - Ерик Томас

Изображение
Аватар
mtaci
V.I.P
V.I.P

Ник в сървъра: mtaci
Рейтинг: 2

Мнениеот Rali » 06 Яну 2014 16:00

От тук нататък, моля, придържайте се към темата!
  • 4

Изображение
Haven't u heard?!
I'm the crazy bitch around here!
Аватар
Rali
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Ник в сървъра: Rali, zLA
Рейтинг: 2

Мнениеот CR7 » 27 Авг 2014 16:16

Веригата беше невероятна, но все нещо не и стигаше, за да бъде най-добрата в България. Иначе най-добрите играчи,с който съм цъкал в механата са: TOI E MA6INA, I BIDE SVETLINA, FD GOD и естествено ESL?!. Какво става с тези момци .. живи ли са, дето се вика? Иначе 2013/2014 година беше годината, когато механата тотално замря. Много невероятни мигове бях прекарал тук. Винаги, когато се сетя за механата съм със смесени чувства .... :)
  • 0

CR7
Новобранец

Предишна

Назад към Новини