Свободни модераторски постове

Тук ще се съобщават Новините около сайта/форума!

Свободни модераторски постове

Мнениеот Shin » 11 Мар 2013 14:36

Ако прекарвате голяма част от времето си в интернет, сте идеален.
За следните постове има и някои допълнителни изисквания, за да са Ви приятни и на Вас и да си вършите задълженията за удоволствие.

-----------------------------------------------
Mehanata Bet - наша онлайн игра, в раздела се пускат теми с различни спортни срещи, като всеки потребител има правото да залага за определена страна, според регламента на играта и да спечели права в сървърите.

За този раздел трябва човек, който да се грижи - да следи спортни двубои(предимно футбол, но за разнообразие може да се пускат теми и за волейбол и т.н.), да определи победителите, ако има такива, след края на двубоите и да ги насочи да се свържат с нас. След което да премести неактивните теми в архива.

Mehanata TV :

За този раздел се иска ежедневна активност и упоритост, тъй като в момента няма голям интерес към него, Вие като отговорник ще имате задачата да го развиете.

Задължението е да създавате теми и новини с предстоящи събития, да давате връзки с мачове, турнири, live stream, компилации от хубави едитнати клипчета(убийства, комбота на някои видове игри, guide-ове), oбщо взето сте пълни с материал, само желание се иска и време.

Сами виждате, че тук е препоръчително самият Вие да се интересувате и следите гейминг двубоите, а също и някои добри клипчета, с които интернет е пълен. Компилации с убийства и т.н.

За този раздел е възможно да назначим повече от един човек, ако се сработите и разпределите работата, т.е. или един да търси и пуска само стриймове/хлтв-та, друг клипчета, компилации и т.н., или разделени по игри, или както Вие сметнете за добре.
-------------------------------

Кандидатстването става в тази тема, като посочите за кой раздел имате желание и малко информация за себе си.
  • 0

Изображение

Изображение
Аватар
Shin

Ник в сървъра: Shin, rattie

Re: Свободни модераторски постове

Мнениеот Pr0ZerA » 11 Мар 2013 17:35

За Mehanata Bet
Казвам се Петър, на 12 години съм.
Прекарвам повече време в интернет отколкото в игра.
Следя спортни срещи, не само футбол но и волейбол, НБА и тн.
Да годините ми са малко, но според мен разбирам повече от децата на моята възраст.
  • 0

Аватар
Pr0ZerA
Механата му е в кръвта

Ник в сървъра: Pr0ZerA
Рейтинг: 24

Мнениеот pLd » 11 Мар 2013 18:24

За механата бет
Интересувам се главно от спорт и следя всичко около футбол,а и се интересувам от тенис и волейбол.Ако мислите,че раздела за който се грижа в момента ми е достатъчен,няма проблем :)
  • 0

Изображение
Аватар
pLd
Модератор
Модератор

Ник в сървъра: pLd

Мнениеот ENJOY MY GAME. » 11 Мар 2013 19:03

Здравейте , казвам се Калин от София съм.
Кандидатствам за раздела "Механата ТВ" , интересувам се от гейминг срещите . Имам желанието да се занимавам с това , влече ме . Имам времето , не съм зает , повечето време ми минава във интернет. Следя всеки турнир свързан с играта. Еми това е от мен , нямам какво повече да добавя.
  • 0

Изображение
Аватар
ENJOY MY GAME.
Начинаещ

Ник в сървъра: Evanescences.
Рейтинг: 27

Мнениеот tonkatavE » 15 Мар 2013 10:27

Добро утро. Казвам се Тони и съм почти на 13. Имам голям интерес около футбола, около волейбола баскетбола. Сигурен съм, че ще се справя и ще оправдая доверието Ви. Благодаря за отделеното време.
  • 0

Аватар
tonkatavE
Зарибен

Ник в сървъра: ActuaL
Рейтинг: 6

Мнениеот Shin » 15 Мар 2013 17:35

За Mehanata Bet е назначен Pr0ZerA.
За Механата ТВ, темата остава активна. Който желае, може да пуска през тоа време теми, те също ще са решаващи при избора.
  • 0

Изображение

Изображение
Аватар
Shin

Мнениеот |3riNg !t » 30 Мар 2013 16:01

Не знам дали е твърдено късно и дали само @Pr0ZerA ще се справи сам, затова бих и искал и аз да кандидатствам за раздела Mehanata Bet . Причината по която го правя е, че все фигурира футбола, а аз мога да отразя и други спортове, защото живо се интересувам.
За себе си мога да кажа, че се казвам Филип на 17 г. от град София. Професионален волейболист съм в ВК Славия, и волейбола е неизменна част от живота ми и се интересувам не само от българското първенство, но и от Италианската серия А1 в която играят много българи. Мога да се справя с лесната задача, да определя победителите (особено при волейбол в който ще съм най-активен) както и след това да преместя темата в архива след като спре да бъде актуална.
Не знам дали е късно, но се надявам да прегледате какво съм написал.
  • 0

Аватар
|3riNg !t
Новобранец

Ник в сървъра: |3riNg !t

Мнениеот tonkatavE » 01 Апр 2013 20:13

Ще се пробвам отново. Дано да имам шанс този път. Казвам се Тони и съм почти на 13. Имам голям интерес около футбола, около волейбола баскетбола. Сигурен съм, че ще се справя и ще оправдая доверието Ви. Посещавам главно Mehanata.Bet. Благодаря за отделеното време.

През последните 2-3 дни отсъствах, защото не бях вкъщи. :)
  • 0

Аватар
tonkatavE
Зарибен

Мнениеот Shin » 01 Апр 2013 20:35

Имайте предвид, че pr0zera беше доста неактивен и ако не беше заради хака, щеше да бъде отстранен за неактивност. Целта не е да се пуснат 20 срещи наведнъж през седмица, а да има активност почти ежедневно, тъй че ако нямате време или мислите, че ще ви мързи, няма да се разберем. :D
  • 0

Изображение

Изображение
Аватар
Shin

Мнениеот tonkatavE » 01 Апр 2013 20:46

Shin написа:Имайте предвид, че pr0zera беше доста неактивен и ако нне беше заради хака, щеше да бъде отстранен за неактивност. Целта не е да се пуснат 20 срещи наведнъж през седмица, а да има активност почти ежедневно, тъй че ако нямате време или мислите, че ще ви мързи, няма да се разберем. :D

Аз имам желание. Ще пускам всеки ден, стига да има мачове. Примерно вторник, сряда, четвъртък тази, както и другата седмица ще има за ЛЕ и ШЛ само мачове. Ще ги пускам редовно. Ще оправдая доверието Ви.
  • 0

Аватар
tonkatavE
Зарибен

Следваща

Назад към Новини