Вечери на сървърите на Механата.

Тук ще се съобщават Новините около сайта/форума!

Re: Вечери на сървърите на Механата.

Мнениеот TryAgain » 29 Юли 2013 13:07

Много точно казано! Мен ми прави впечатление, че годините 2010-2011, тогава за да пробиеш тук ти трябваха поне 2 месеца редовна игра и да си активен във форума (Правилото за 30те мнения). Сега 2013 ,Набиране на Модератори, Намиране на Админи къде стигнахме? И да прав си хората в другите вериги си пратят един-два смс-чета и са админи без дори да са влизали в сървъра..
  • 0

Аватар
TryAgain
Зарибен

Ник в сървъра: Spyker
Рейтинг: 2

Мнениеот || BLACK FOX || » 29 Юли 2013 16:02

Няма да правя реклама на тази верига за която говоря а дори и не ми харесва.Абсолютно препълнен сървър с излишни плъгини,но с разнообразие от карти може би 40-50 на брои като почти не се повтарят освен на следващия ден.Като там няма смс услуги,изискванията за кандидат админ са 3 месеца във форума минимум,много доклади и кандидатура само за един сървър.Отделен е въпроса че админите не струват не знам колко са никога не са вътре и постоянно има хакери въпреки което е постоянно пълен.Така че главно мисля разнообразието а не смс услугите са главен фактор.В гънгеима играя може би от 2 години за тези две години са сменени 3 мапа не се оплаквам но на много хора им омръзва и вече се знаеме кои от къде ще излезе.А за гънгеима съм сигурен че реши ли се проблема с картите ще се напълни отново.А админте трябва да се редовни играчи поне в сървъра за които са кандидатствали за да може да се разчита на тях поне за този 1-дин сървър и може би минимална възраст 16 години като да може да я докаже не да се получава после написал че е на 17 а в същност е на 10 и банва всеки които е по добър от него.
п.с. С две думи разнообразие,сериозни админи и надявам се пълни сървъри.
  • 0

I'm covering my ears like a kid When your words mean nothing, I go la la la
|| BLACK FOX ||
Начинаещ

Ник в сървъра: || BLACK FOX ||
Рейтинг: 6

Мнениеот pLd » 09 Авг 2013 10:20

TryAgain написа:Много точно казано! Мен ми прави впечатление, че годините 2010-2011, тогава за да пробиеш тук ти трябваха поне 2 месеца редовна игра и да си активен във форума (Правилото за 30те мнения). Сега 2013 ,Набиране на Модератори, Намиране на Админи къде стигнахме? И да прав си хората в другите вериги си пратят един-два смс-чета и са админи без дори да са влизали в сървъра..

Правилото за 30те мнения беше от 2012,къде се върна 2010-11?Аман от разбирачи.Няма хор,които да се кандидатират и така с набирането на админи се дават права на някви там и ако стават за нещо влизат в екипа.Да така стана,преди беше фулл сега е празно свиквайте :)
  • 0

Изображение
Аватар
pLd
Модератор
Модератор

Ник в сървъра: pLd

Предишна

Назад към Новини